CAREER

Build an innovative future with us!

WE NEED YOU

BSW engineering constantly works on different projects and ideas. By joining us, you get to work in a great workplace environment, with a friendly team, flexible hours, motivatiing salary and an opportunity to travel! Check vacancies currently available;

ELEKTRIKAS LIETUVOJE

Elektrikas (-ė)

1500-1800 €/mėn.Į rankas

Prisidėk prie profesionalų komandos įgyvendinančios pastatų automatikos sprendimus. Ieškome elektriko (-ės):

Darbo pobūdis

Įvairūs elektros instaliacijos darbai industriniuose projektuose visoje Lietuvoje – kabelių/trasų tiesimas, apšvietimas, apsaugos sitemos, automatikos darbai ir kt.
Darbas pagal projektus ir brėžinius;
Darbo procesų ir saugumo taisyklių laikymasis.

Reikalavimai darbuotojui

Bent 2 metų darbo patirtį šioje arba panašioje srityje;
Elektrotechnikos, automatikos, elektronikos srities išsilavinimas;
Žinios ir įgūdžiai elektronikos ir elektros sistemų veikime;
Gebėjimai skaityti ir suprasti techninius brėžinius.
Jei turi B kategorijos vairuotojo pažymėjimą – laikysime tai privalumu!

Įmonė siūlo

Darbą nuolat augančioje įmonėje;
Darbus vykdomus Lietuvoje arba pagal poreikį kituose Lietuvos miestuose;
Priedus prie darbo užmokesčio už kokybiškai ir greitai atliktus darbus;
Laisvus savaitgalius;
Galimybę tobulėti ir keltis kvalifikaciją.

Atlyginimas

1500-1800 €/mėn. į rankas

ELECTRICIAN

Ieškomi elektrikai darbui Švedijoje.

Darbo pobūdis – elektros darbai gyvenamosios paskirties, biurų ir pramoniniuose pastatuose

Pobūdis

  • elektros instaliacijos išvedžiojimas;
  • elektros skydų montavimas;
  • automatų, jungiklių, kitų elektros instaliacijos elementų pajungimas.
  • Darbas komandiruotėje. Dirbama apie 50 val. per savaitę.

Reikalavimai

  • Elektriko darbo patirtis būtina (ne mažiau 2 metai);
  • Darbštumas, atsakingumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Gebėjimas skaityti brėžinius – privalumas;
  • Kvalifikaciją patvirtinantys pažymėjimai – privalumas;
  • Užsienio kalbos mokėjimas – privalumas.

Mes jums siūlome

  • Apmokėti kelionės ir būsto išlaidas;
  • Apgyvendinimą bute su visais patogumais;
  • Automobilį kelionei į/iš darbo;
  • Aprūpinimą darbo priemonėmis ir apranga;
  • Įdarbinimą Lietuvos įmonėje.
  • Valandinį atlyginimą nuo 12 – 15 Eur/val. “į rankas”

Susisiekite paspaudę čia

TEAM LEADER

Elektromontuotojų komandos vadovas Švedijoje:

Darbo pobūdis:

  •  visi elektros darbai dideliuose industriniuose objektuose;
  •  komandiruočių trukmė – 8 sav. objekte, 2 sav. atostogų;
  •  dirbama po 55 val. per savaitę.

Reikalavimai:

  • elektriko darbų patirtis;
  • brigadininko arba darbų vykdytojo darbo patirtis;
  • brėžinių skaitymas;
  • geros vokiečių arba anglų kalbos žinios.

Įmonė siūlo:

  • apgyvendinimą;
  • kelionės išlaidų apmokėjimą;
  • įrankius ir darbo rūbus;
  • visada laiku mokamą atlyginimą.

Reach Us

  • Ukmergės g. 223, Floor 6, Vilnius 01756, Lithuania
  • office@bsweng.com
  • +370 699 24 574
  • A.Marszałka Józefa Piłsudskiego 85 90-368 Łódź, Poland Budynek B/4 pietro

  • pl.office@bsweng.com
  • +48 510 362 542

Leave A Message